Zahradnictví Suchanová

Kvapilova 2036, 390 02 Tábor, Tel: 00420 725 374 419

Zahradnictví Suchanová

Balkonové květiny a letničky


Balkonové květiny a letničky jsou naším významným prodejním sortimentem. Každoročně u nás najdete nejen novinky na trhu, ale i osvědčené a oblíbené druhy. Kvalitní sazenice od firem  Syngenta,  Wolmary, TU - FLOR, VÚKOZ Průhonice  jsou spolu s profesionálními substráty firmy "DURPETA" zárukou vysoké kvality a růstu prodávaného zboží. Rostliny jsou určeny především pro osazování nejrůznějších nádob, truhlíků, závěsných nádob a záhonů, kde vám svými bohatými květy budou přinášet radost po celé léto.

Rádi byste si balkon či terasu vyzdobili květinami, ale nemáte čas na jejich výsadbu? Vedle prodeje samotných rostlin vám doplňkově nabízíme i službu osázení truhlíků a nádob vámi vybranými druhy.  

Pelargonie jsou stálicí mezi balkonovými květinami. Pro svou nenáročnost, odolnost, bohaté kvetení a širokou škálu použití jsou mezi zákazníky nejvyhledávanějšími balkonovými květinami. Nabízíme klasické - Pelargonium zonale, převislé - Pelargonium peltatum i "anglické" - Pelargonium grandiflorum. Rostliny prodáváme pouze v kontejnerech 10,5 cm v sortimentu barev, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

 

 

Kontakt

Zahradnictví
Vlasta Suchanová
Kvapilova 2036
390 02 Tábor

tel: 381 231 789

Otevírací doba

Po - Pá      8:00 - 16:00
So              8:00 - 11:00

ZAVŘENO
1. 1. - 24. 1. 2021Novinky

PRODEJ OVOCNÝCH STROMKŮ

Dále  v nabídce:

- adventní věnce a vánoční dekorace

- český česnek  a lahůdková salátová cibule z vlastní produkce

- kontejnerované okrasné keře a stromy

DÁRKOVÉ POUKAZY s platností 1 rok

- roubované jehličnany

- pěstební substráty a hnojiva

- přípravky na ochranu rostlin

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies