Zahradnictví Suchanová

Kvapilova 2036, 390 02 Tábor, Tel: 00420 725 374 419

Zahradnictví Suchanová
Rašelina a substráty

Pěstební substráty jsou jedním z rozhodujících faktorů pěstitelských úspěchů našich zákazníků. Z dostupných pěstebních substrátů na našem trhu jsme pro Vás vybrali ty u nichž jsou předpoklady vysoké kvatity, stáleho složení a obsahu živin. V našem zahradnictví jsou v prodeji pěstební substráty od české firmy AGRO CS, Říkov a litevské firmy "DURPETA".  Tyto pětební substráty jsou pod neustálou kontrolou kvality a zároveň testovány při pěstování rostlin v našem provozu. Výsledky , které dosahujeme jednoznačně ukazují na kvalitu používaných rašelionových substrátů.

Pěstební substráty firmy AGRO CS.

Substráty, které prodáváme jsou určeny především pro hobby pěstování - tomu odpovídají i  jednotlivá balení - 5, 10, 20,50, 75 litrů. Používají se  pro konkrétní druhy pěstovaných rostlin, (pelargonie, surfinie, rododendrony, růže, zelené rostliny, sukulenty a jiné) nebo způsoby použítí (výsevy, množení, dopěstování, mulčování).

Pěstební substráty firmy "DURPETA"

Bílá vrchovištní rašeliníková rašelina - balení 50, 150, 250 litrů.  Vysoce kvalitní tříděná rašelina určená pro použití v zahradnictví, lesnictví a dalších oborech.

Substráty pro profesionály - speciání substráty určené pro profi pěstování celé řady rostlin, Květiny (pelargonie, surfinie, primule, macešky), zelenimu, dřeviny dekorativní i kyselomilné (jehličnany, listnaté keře, vřesy a borůvky), pro výsevy květin a zeleniny.

Pěstební substráty PROFI MIX - balení 250 litrů -  jedná se o profesionální pěstební rašelinové substráty vyrobené ze směsi "bílé" a "černé" vrchovištní rašeliny.  Jsou určeny především pro profesionální pěstitele - zahradníky a lesní školkaře.  Substráty jsou dostupné i v maloprodeji.

Zahradnictví zajišťuje i velkoobchodní prodej substrátů PROFI MIX.

     
     

 

Kontakt

Zahradnictví
Vlasta Suchanová
Kvapilova 2036
390 02 Tábor

tel: 381 231 789

Otevírací doba

Po - Pá      8:00 - 16:00
So              8:00 - 11:00

Sobota 1.5.  ZAVŘENO

Sobota 8.5. ZAVŘENO


Novinky

Novinky v sortimentu rajčat a paprik:

Zahájen prodej roubované zeleniny .

- rajčata odolná plísni bramborové - 4 odrůdy

- rajčata roubovaná
- 2 odrůdy

- klasické odrůdy rajčat 
- balkonová, keříčková, tyčková, pro pole , skleníky i nádoby

- sadbu nových odrůd bulharských rajčat

Pro letošní sezónu nabízíme nové odrůdy paprik

- papriky roubované, obří o velikosti plodů 250 - 400 g

- papriky zeleninové - bílé, žluté, červené

- papriky chilli

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies